wasylyszyn wasyłyszyn dermatolog dermatologia najlepszy warszawa warsaw łysieni eplackowate lysienie plackowate trądzik acne v-beam s-beam trichogram kapilaroskopia próby rumieniowe proby rumieniowe med

Poznaj naszą ofertę

Gabinet Dermatologiczny, któremu możesz zaufać

FAQ:  poniżej.

O NAS: poniżej.

 

 Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn

Nasz gabinet od lat cieszy się uznaniem wśród pacjenów.
Po przeprowadzce do nowego lokalu gabinet dysponuje wygodną poczekalnią, rejestracją oraz systemem ewidencji medycznej. Na miejscu oprócz dermatologa znajdziecie Państwo w razie potrzeby wykwalifikowaną kosmetyczkę, oraz psychologa przygotowanego do pracy z pacjentami dermatologicznymi (dotyczy głównie pacjentów z łysieniem plackowatym).

Najczęściej Zadawane Pytania

 Po pierwsze: warto mieć ze sobą DOKUMENT UBEZPIECZENIA. Obecnie mamy dostęp do systemu eWUŚ więc w większości przypadków wystarczy miec przy sobie dokument z numerem PESEL.

Nasze Patenty

Jesteśmy pionierami z zakresu leczenia schorzeń dermatologicznych. Nasze doświadczenie w leczeniu oraz specyfikacji potwierdzają patenty na nowe wynalazki medyczne z zakresu leczenia łysienia plackowatego. 

Poznaj Nasz Zespół

q1
Sekretarka

Znająca cztery języki Pani Natasza jest pierwszą osobą, z którą mają do czynienia Pacjenci zgłaszający się do naszego gabinetu. Nasza nieoceniona sekretarka zapisze Państwa na dogodny termin i przypomni o dokumentach ubezpieczeniowych. W przypadku problemów z realizacją recepty, wyśle Państwu nowe recepty.

IMG_20240411_202254_000
Kosmetyczka

Jako doświadczona kosmetolog, oferuję kompleksowe zabiegi kosmetyczne dostosowane do różnych typów cery, wykorzystując najnowsze technologie i urządzenia do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Usługi obejmują między innymi mezoterapię, peelingi chemiczne, zabiegi pielęgnacyjne na bazie alg oraz usuwanie różnego rodzaju zmian skórnych.

Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, a moje wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższy standard usług.

W gabinecie piękno idzie w parze z nauką, a zdrowa skóra to moja misja.

Kosmetologia to dla mnie nie tylko zawód, ale również pasja.

Ogromną satysfakcję sprawia mi możliwość pomagania innym w odkryciu piękna.

Zadbana skóra to także większa pewność siebie i zadowolenie z życia.

Kosmetyka profesjonalna jest dziedziną stale rozwijającą się, a klienci są coraz bardziej wymagający, bo już dysponują pewną wiedzą, moim zadaniem jest uporządkować ją i skorygować jeśli jest niewłaściwa dla danej osoby.

Aby sprostać oczekiwaniom nie można stać w miejscu, należy stale pogłębiać swoje kwalifikacje.

Funkcjonowanie człowieka na przestrzeni ostatnich lat diametralnie zmieniło również potrzeby organizmu.Postanowiłam poznać głębiej tematy związane z dermatologią estetyczną i kosmetologią.
1999 r. zostałam absolwentką prywatnej Uczelni Społeczno – Medycznej w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej. Zdobywając coraz większe doświadczenie otworzyłam swój pierwszy Gabinet Kosmetyczny.

Kolejne lata pracy i przeniesienie firmy do centrum Warszawy pokazały mi ,że jeśli wkłada się w całe serce w rozwój -ludzie podążają za Tobą 🙂

Wykorzystuję każdą możliwość uczestniczenia w kongresach i szkoleniach organizowanych przez wiodące marki branży beauty.
Od 2005 r. współpracuję z dermatologiem Dr n. medycznych Tomaszem Wasyłyszynem daje mi to duże zrozumienie funkcjonowania skóry z zaburzonymi procesami zdrowotnymi. Jest to szerokie spektrum zjawisk chorobowych i temu staram się sprostać.
2022 r. zakończyłam studia w Akademii Kosmetologii Nowoczesnej I stopnia. Współtworzę szkolenia i przygotowuję liczne procedury zabiegowe dla moich partnerów z branży kosmetologicznej.
2023 r. zostałam absolwentką studiów o kierunku TRYCHOLOGIA KOSMETOLOGICZNO- LECZNICZA we Wrocławiu.

q4
Dermatolog

Urodził się w rodzinie lekarskiej, jest drugim pokoleniem „dermatologów – Wasyłyszynów”. Ojciec Tomasza, dr Jerzy Wasyłyszyn (1934-2011) był legendą wśród dermatologów Stolicy, nie tylko za sprawą wielkiej fachowości, ale także nietuzinkowej, barwnej osobowości. Na świecie znany jest jako twórca pierwszego z prawdziwego zdarzenia preparatu z filtrem UV do stosowania na skórę. Był także autorem nie lada odkrycia naukowego. W swojej pracy doktorskiej udowodnił że melanocyty wywodzą się z komórek układu nerwowego.

Dr Tomasz pracował po studiach dużo z ojcem i sporą część swojej wiedzy zawdzięcza właśnie jemu. Swoją edukację akademicką po dyplomie podjął w Klinice Dermatologicznej WAM (obecnie Wojskowy Instytut Medyczny). W placówce tej zdał z wyróżnieniem dwa stopnie specjalizacji (1997 i 1999) i obronił pracę doktorską (2003). W swojej pracy naukowej zajmuje się łysieniem plackowatym. W publikacji z 2007 roku, zamieszczonej w renomowanym piśmie „Archives Of Dermatological Research” wykazał, że limfocyty CD8, które są odpowiedzialne za zniszczenie włosów, pod wpływem leczenia DCP (patrz co to jest DCP-tutaj) tracą swoją „zjadliwość”. Wskazuje to na działanie tego miejscowego leku na cały układ odpornościowy i potencjalnie stwarza ogromne możliwości terapeutyczne w innych chorobach autoimmunologicznych. Od tego czasu dr Tomasz Wasyłyszyn stara się ze zmiennym szczęściem zainteresować dalszymi badaniami na ten temat podmioty finansujące badania naukowe oraz firmy farmaceutyczne. W latach 2015-2016 dr Tomasz napisał kilka kolejnych ważnych artykułów na temat leczenia łysienia plackowatego, nowych formuł dla preparatu DCP oraz jego trwałości w różnych rozpuszczalnikach. Prace te są obecnie (2016) publikwane w światowej prasie.

q3
Psycholog

Jest psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą. W 2009 roku została absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej i Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. W naszym gabinecie początkowo udzielała konsultacji pacjentom z łysieniem plackowatym. Z czasem okazało się jednak, że spora część Pacjentów poszukuje psychologa, doświadczonego nie tylko w problemach egzystencjalnych celebrytów. Pani Magdalena ma bowiem dość unikalne „CV”. Od października 2009 pracuje w swojej macierzystej firmie, od 2016 roku w kadrze oficerskiej jako psycholog penitencjarny. Pomocą psychologiczną obejmuje osoby uzależnione od alkoholu i/lub środków odurzających i substancji psychotropowych, osoby mające trudności adaptacyjne, osoby z cechami depresji, objawami lęku. Szeroką grupę pacjentów stanowią także osoby przejawiające tendencje autoagresywne, mające myśli samobójcze. Udziela także wsparcia osobom borykającym się z kłopotami natury osobistej, emocjonalnej, będącym w kryzysie, żałobie. Ponadto prowadzi zajęcia grupowe o charakterze psychoedukacyjnym w ramach programów readaptacji społecznej

Godziny Otwarcia

Poniedziałek – Środa 15:00. – 18.00
Czwartek13:00 – 16:00
Piątek12:00 – 14:00
Sobota (tylko wybrane)11:00 – 14.00

Wizyty Online

Dla naszych klientów wychodzimy na przeciw oczekiwaniom oferując możliwość diagnozy bez wychodzenia z domu. 

Rezerwacje Telefoniczne

22 635 03 03

Nie prowadzimy zapisów mailowo. 
 Proszę dzwonić.

Aktualności

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter aby otrzymywać aktualizację naszej oferty.

  image

  Gabinet Dermatologiczny
  Wasylyszn

  Profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjenta poparte doświadczeniem.

  Nasi Pacjenci O Nas

  Na wstępie miła i pomocna obsługa recepcji, następnie Pan Doktor jest konkretny, stawia trafne diagnozy, jest konsekwentny w leczeniu i skuteczny. Polecam
  image
  Eliza Cholewa
  Pacjent
  image

  Nasz personel czeka na Ciebie!

  Sprawdź dostępność już dziś.