Kto jest kim w gabinecie?

 

"Cały nasz zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji"

 

Natalia Żółtańska – sekretarka.

 

Znająca cztery języki Pani Natasza jest pierwszą osobą, z którą mają do czynienia Pacjenci zgłaszający się do naszego gabinetu. Nasza nieoceniona sekretarka zapisze Państwa na dogodny termin i przypomni o dokumentach ubezpieczeniowych. W przypadku problemów z realizacją recepty, wyśle Państwu nowe recepty.

Pani Natasza urodziła się na Ukrainie, mieszka w Polsce od 16 lat, założyła tu własną rodzinę i skończyła wyższą uczelnię (jest magistrem pedagogiki). W naszym gabinecie pracuje od ośmiu lat i tylko dzięki niej zawsze wiemy, kto jest zapisany na którą godzinę. Przy tej liczbie Pacjentów jest to nie lada wyczyn!

 


Agnieszka Białecka – kosmetyczka.


 

Ukończyła z wyróżnieniem renomowaną Szkołę Kosmetyczną w Warszwie przy ul. Świętokrzyskiej. Później szkoliła inne kosmetyczki w kilku szkołach w Stolicy. Była wolnym słuchaczem wykładów z dermatologii na AM w Warszawie. Podstawowym zabiegiem u Pani Agnieszki jest „ręczne” czyszczenie skóry z zaskórników. Jest to zabieg coraz rzadziej dostępny, gdyż gabinety chętnie wyręczają się kosztowną aparaturą, aby nie tracić czasu na czasochłonne zabiegi manualne. Nic jednak nie zastąpi rąk doświadczonej kosmetyczki, o czym przekonało się wielu naszych pacjentów. Zabiegi złuszczania kwasem glikolowym są uzupełnieniem leczenia trądziku i dla naszych Pacjentów są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Ponadto Pani Agnieszka wykonuje (pod okiem doktora) drobne zabiegi dermatochirurgiczne, np. usuwanie włókniaków miękkich. Na co dzień, Pani Agnieszka jest w gabinecie "prawą ręką doktora" i pomaga mu w prowadzeniu dokumentacji i pisaniu recept. Prowadzi własną stronę internetową.


 

Magdalena Pusz – psycholog.


 

Jest psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą. W 2009 roku została absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej i Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. W naszym gabinecie początkowo udzielała konsultacji pacjentom z łysieniem plackowatym. Z czasem okazało się jednak, że spora część Pacjentów poszukuje psychologa, doświadczonego nie tylko w problemach egzystencjalnych celebrytów. Pani Magdalena ma bowiem dość unikalne „CV”. Od października 2009 pracuje w swojej macierzystej firmie, od 2016 roku w kadrze oficerskiej jako psycholog penitencjarny. Pomocą psychologiczną obejmuje osoby uzależnione od alkoholu i/lub środków odurzających i substancji psychotropowych, osoby mające trudności adaptacyjne, osoby z cechami depresji, objawami lęku. Szeroką grupę pacjentów stanowią także osoby przejawiające tendencje autoagresywne, mające myśli samobójcze. Udziela także wsparcia osobom borykającym się z kłopotami natury osobistej, emocjonalnej, będącym w kryzysie, żałobie. Ponadto prowadzi zajęcia grupowe o charakterze psychoedukacyjnym w ramach programów readaptacji społecznej. Strona www. dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn – dermatolog. 

Dr Tomasz Wasyłyszyn urodził się w rodzinie lekarskiej, jest drugim pokoleniem "dermatologów – Wasyłyszynów". Ojciec Tomasza, Jerzy ...... (czytaj dalej)

 

 

Nie wiesz jak dojechać?

Kliknij na poniższą mapkę aby wyznaczyć trasę dojazdu do gabinetu.

Mamy recepty refundowane przez NFZ.

Zasadniczo sprawę upoważnienia do zniżkowych recept załatwia dostępny w naszym gabinecie system eWUŚ. W razie wątpliwości, jeśli chcecie Państwo otrzymać refundowane recepty, proszę zabrać następujące dokumenty:

DOKUMENTY UPRAWNIAJĄCE DO
ZNIŻKOWYCH RECEPT

Wszystkie prawa zastrzeżone. | Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn - dermatolog, ul. Andersa 25 m. 421, 00-159 Warszawa