Zabiegi laserami

Zabiegi laserami dermatochirurgicznymi firmy Candela.

Lasery obecnie znajduja się w naszym gabinecie.

Chciałem zwrócić Panstwa uwagę na fakt, iż jakość i profil bezpieczeństwa laserów firmy Candela wykracza daleko poza zakres przenośnych laserów dermatologicznych, zwłaszcza w zakresie leczenia zmian naczyniowych na twarzy.

LASER V-BEAM - służy do leczenia zmian naczyniowych, np. naczyniaków płaskich, jamistych, zlewnego rumienia na twarzy nie poddającego się leczeniu zachowawczemu itp. W tych wskazaniach wymieniany jest w literaturze jako najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy, tzw. "złoty standard". Zabieg jest prawie bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu w miejscu działania promieniowania laserowego pozostaje zasinienie, czasem znaczne, które znika całkowicie po 7 -14 dniach. Należy zaznaczyć, że odkąd pracuję a tym laserze nigdy nie zdarzyło mi się obserwować zranienia, owrzodzenia czy innego rodzaju uszkodzenia ciągłości skóry w miejscu zabiegu. Dzieje się tak dlatego, że mechanizm działania lesera polega na pochłanianiu jego wiązki tylko przez tkankę koloru czerwonego, a więc naczynia. Pozostała tkanka pozostaje nienaruszona. Po zabiegu zmiana ustępuje w około 30 - 80 %, w zależności od mocy użytego promieniowania. Przeważnie dwa zabiegi (a często nawet jeden, choć czasem trzy i więcej) dają całkowite ustąpienie zmiany.

LASER Smooth-Beam (S-BEAM) - służy do wygładzenia zmarszczek na twarzy i szyi. Mechanizm działania polega na pobudzeniu podziałów komórek tkanki łącznej przez odpowiednio dobrane promieniowanie laserowe. Tym samym dochodzi do wypełniania zmarszczek naturalną tkanką, co dale lepsze efekty niż wszelkie zastrzyki. Efekt pojawia się po kilku tygodniach po zabiegu. Dwa - trzy zabiegi dają pożądany efekt kosmetyczny. Laserem tym można wygładzać zmarszczki wargi górnej i pod tym względem jest to sprzęt unikalny. Możliwości operacji plastycznych tej części twarzy są bowiem bardzo ograniczone.

Unikalną właściwością lasera jest możliwość leczenia hiperplazji gruczołów łojowych (żółte grudki z dołeczkiem w środku), bardzo opornych na inne metody leczenia.

Urlop letni: 10-25 VIII.

 

Nasz gabinet ma już 21 tat !

 

1997-2018  czytaj.

Nie wiesz jak dojechać?

Kliknij na poniższą mapkę aby wyznaczyć trasę dojazdu do gabinetu.

Co zabrać ze sobą do gabinetu?

Zasadniczo sprawę upoważnienia do zniżkowych recept załatwia dostępny w naszym gabinecie system eWUŚ. W razie wątpliwości, jeśli chcecie Państwo otrzymać refundowane recepty, proszę zabrać następujące dokumenty:

DOKUMENTY UPRAWNIAJĄCE DO
ZNIŻKOWYCH RECEPT

Wszystkie prawa zastrzeżone. | Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn - dermatolog, ul. Andersa 25 m. 421, 00-159 Warszawa