Nasze patenty.

 

 

  1. DP.P.414052.15.lnog (2018) - Patent na roztwór difenylocyklopropenonu w alkoholu izopropylowym plus technologia. Jest pierwszą na świecie opatentowaną formułą na skuteczny i bezpieczny preparat miejscowy do leczenia łysienia plackowatego. Preparat stosujemy w naszym gabinecie. Gabinety i firmy które chciałyby korzystać z patentu proszone są o kontakt z gabinetem.

    W zamyśle opłata dla lekarzy, trychologów i kosmetologów, którzy chcieliby korzystać z patentu jest symboliczna. Autorom chodzi głównie o popularyzację formuły oraz o możliwość kontaktu z jego potencjalnymi beneficjentami. Warto w tym miejscu nadmienić, że roztwory DCP (w różnych rozpuszczalnikach) są stosowane co najmniej od 1987 roku i do tej pory nie zainteresowały przemysłu farmaceutycznego. Tym bardziej autorzy chcieliby uczynić wiedzę na ten temat bardziej dostępną.

  2. 79539 (1975). Patent autorstwa mojego ojca, Jerzego Wasyłyszyna na roztwór kwasu paraaminobenzoesowego (PABA) plus technologia do stosowania jako filtr UV. Dziś ma znaczenie historyczne, gdyż dostępne są lepsze filtry. Należy jednak pamiętać, że był to pierwszy na świecie filtr UV z prawdziwego zdażenia.

 

Nie wiesz jak dojechać?

Kliknij na poniższą mapkę aby wyznaczyć trasę dojazdu do gabinetu.

Mamy recepty refundowane przez NFZ.

Zasadniczo sprawę upoważnienia do zniżkowych recept załatwia dostępny w naszym gabinecie system eWUŚ. W razie wątpliwości, jeśli chcecie Państwo otrzymać refundowane recepty, proszę zabrać następujące dokumenty:

DOKUMENTY UPRAWNIAJĄCE DO
ZNIŻKOWYCH RECEPT

Wszystkie prawa zastrzeżone. | Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn - dermatolog, ul. Andersa 25 m. 421, 00-159 Warszawa